Nuk e dimë nëse do fejohet me Vis Bajraktarin/ Lori Hoxha sapo na tregoi se si e do burrin (FOTO) - AlpeGossip
Nuk e dimë nëse do fejohet me Vis Bajraktarin/ Lori Hoxha sapo na tregoi se si e do burrin (FOTO)

Nuk e dimë nëse do fejohet me Vis Bajraktarin/ Lori Hoxha sapo na tregoi se si e do burrin (FOTO)

Ata janë një nga çiftet më jetëgjatë në shoëbizzin shqiptar, pavarësisht se kanë preferuar që lidhjen e tyre ta mbajnë shumë private. Bëhet fjalë për Lori Hoxhën dhe Vis Bajraktarin të cilët para disa javësh u përfolën edhe për një fejesë të mundshme, mirëpo Lori i hodhi poshtë këto thashetheme. Trashëgimtarja e Top Channel së fundmi është bërë pjesë e lojës “pyetje-përgjigje” në Instagram.

Një prej fansave e ka pyetur blogeren e njohur nëse e preferon burrin e huaj ose shqiptar, dhe Lori është përgjigjur: “Shqiptar”. Epo pritej kjo përgjigje!