NORA NË HAPAT E ERËS/ Ja çfarë medon për tu futur në muzikën botërore: Nuk para më…(FOTO) – AlpeGossip
NORA NË HAPAT E ERËS/ Ja çfarë medon për tu futur në muzikën botërore: Nuk para më…(FOTO)

NORA NË HAPAT E ERËS/ Ja çfarë medon për tu futur në muzikën botërore: Nuk para më…(FOTO)

Ditën e sotme, e ftuar në “Edicioni Veror” në ABC News, Nora Istrefi foli edhe përsa i përket karrierës muzikore. Fillimisht tregoi rreth se motrës, Erës për të cilën u shpreh se ishte shume krenare dhe se “na ka bërë të gjithë shqiptarëve krenarë”.

Rrjedha e bisedës më pas devijoi dhe artistja u pyet:

“Ke menduar ta ndjekësh nga pas suksesin e saj, pavarësisht se je motra e madhe? [Të ndjekësh] rrugën e saj drejt muzikës botërore?”

Një “Mmmmmm” nga ana e Norës nxiti dyshime.

“Nuk para më pëlqen të flas para kohe.”

“Pra kemi diçka

E gjitha kjo na lë të mendojmë se s’do të jetë e largët dita kur tregu botëror të pushtohet jo më nga 1, por 2 motrat Istrefi.