Pas Dua Lipës e bën edhe Soni Malaj/ Ja sfida që po pushton Instagramin (VIDEO) – AlpeGossip
Pas Dua Lipës e bën edhe Soni Malaj/ Ja sfida që po pushton Instagramin (VIDEO)

Pas Dua Lipës e bën edhe Soni Malaj/ Ja sfida që po pushton Instagramin (VIDEO)

[Një sfidë kërcimi me këngën e reperit amerikan Drake, ka pushtuar të gjithë Instagramin.

Të rinj e të reja kërcejnë nën ritmet e këngës, “In my feelings”, e njohur ndryshe si “Keke do you love me”.

Sfida është e tillë. Ti duhet të kërcesh nën ritmet e këngës ndërkohë që automjeti nga i cili ke zbritur është ende në lëvizje. Ky është versioni origjinal, por ka dhe njerëz që thjesht shijojnë këngën pa qenë nevoja të rrezikojnë.

Dy nga këngëtaret shqiptare që e kanë provuar janë Dua Lipa dhe Soni Malaj. Vajzat e adhurojnë kërcimin dhe nuk mund t’i shpëtonin kësaj sfide.

#kikichallenge #kiki #latenight #studiosession🎤 😅

A post shared by S🔴N☝🏻 ♏️A💪🏻AJ ☀️ (@soni_malaj) on