Majlinda tha se Majk nuk kujdesej financiarisht për djalin, reagojnë fansat (FOTO) – AlpeGossip
Majlinda tha se Majk nuk kujdesej financiarisht për djalin, reagojnë fansat (FOTO)

Majlinda tha se Majk nuk kujdesej financiarisht për djalin, reagojnë fansat (FOTO)

Lidhja dhe ndarja e tij me Majlindën, u transformua në një telenovelë në portale. Por edhe më shumë e tillë po kthethet marrëdhënia dhe kujdesi prindëror që Majk ka me djalin nga lidhja me modelen.

Ai tashmë ka vazhduar jetën e tij me një tjetër femër në krah, por a kujdeset ndërkohë financiarisht për djalin? Pikërisht këtë pyetje i ka bërë një nga ndjekësit Majlindës e cila nuk ka ngurruar aspak të përgjigjet troç.

‘JO nuk kujdeset’, ka thënë ajo publikisht dhe kaq ka mjaftuar që shumë nga ndjekësit t’i kundërvihen reperit i cili nëpër rrjetet e tij sociale shfaq një jetë luksoze me blerje të shtrenjta ndërsa për djalin nuk kujdeset. Nëse është kështu, urojmë që të ndryshojë qëndrim sa më parë.