Të gjithë kundër Rinës! ”LOPË”, këngëtarja shqiptare shpërthen kundër reperes… (FOTO) – AlpeGossip
Të gjithë kundër Rinës! ”LOPË”, këngëtarja shqiptare shpërthen kundër reperes… (FOTO)

Të gjithë kundër Rinës! ”LOPË”, këngëtarja shqiptare shpërthen kundër reperes… (FOTO)

Së fundmi një debat ka i “ashpër” ka nisur mes repereve femra në vendin tonë, bëhet fjalë për Taynën dhe Rinën të cilat siç duket nuk e pëlqejnë fare njëra-tjetrën ose bëjnë sikur thjesht për të tërhequr sa më shumë vëmendje.

Në këtë debat ka hyr edhe këngëtarja e njohur Gjira, e cila së fundmi ka ofenduar këngëtaren Rina.

Ajo u është përgjigjur disa pyetjeve që fansat i bënë në Instastory dhe njëri nga fansat e ka pyetur se çfarë mendon për reperen Rina. Gjira nuk ka ngurruar dhe ka shprehur hapur mendimin që ka për të.

Ajo ka shpërndarë një foto të një lope, duke e krahasuar kështu Rinën me një lopë.

lopaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.jpg

Reagimi i Rinës ka qenë i menjëhershëm. Ajo ka shpërndarë këngën e saj ‘S’ka konkurrencë’ duke i kthyer kështu një përgjigje Gjirës për ofendimin e saj.

e_dyta.png