LIVE/ Era Istrefi në konferencë për shtyp, do të këndojë në finale! – AlpeGossip
LIVE/ Era Istrefi në konferencë për shtyp, do të këndojë në finale!

LIVE/ Era Istrefi në konferencë për shtyp, do të këndojë në finale!

Era Istefri ndohet drejtpërdrejtë në një konferencë për shtyp të orgnizuar nga FIFA. Ajo do të kënndojë në finale të Botërorit këngën që është tashmë një hit së bashku me Niki Xhem dhe Will Smith.

Ata ndodhen në një konferencë që mund ta ndiqni më poshtë drejtpërdrejtë: