Gocë për shtëpi: Xhesika Berberi bën hallvë e punët e shtëpisë dhe në Karaibe (VIDEO) – AlpeGossip
Gocë për shtëpi: Xhesika Berberi bën hallvë e punët e shtëpisë dhe në Karaibe (VIDEO)

Gocë për shtëpi: Xhesika Berberi bën hallvë e punët e shtëpisë dhe në Karaibe (VIDEO)

Prej ditës së djeshme, modelja shqiptare Xhesika Berberi ndodhet me pushime në plazhin të cilin shumë prej nesh e ka ëndërruar: Bahamas.

Bashkë me dy mikeshat e saj, Xhesika po shijon detin dhe diellin e Karaibeve.

Dhe në mbrëmje nëse mendonit se ka festë, e keni gabim!

Të treja janë bërë “goca për shtëpi”, duke gatuar dhe pastruar apartamentin në të cilën qëndrojnë.

 

Pavarësisht se shumë larg Shqipërisë dhe traditave, Xhesika ka vendosur të përkujtojë të ndjerët për “Natën e Kadrit” dhe gatoi hallvë.

 

 

Darka e së dielës ishte makarona dhe në fund mbrëmja përmbyllet me punët e shtëpisë.