Kush tha që Dua nuk di të bëjë TWERK? Di dhe që ç’ke me të! Kjo VIDEO po ‘çmend’ rrjetin – AlpeGossip
Kush tha që Dua nuk di të bëjë TWERK? Di dhe që ç’ke me të! Kjo VIDEO po ‘çmend’ rrjetin

Kush tha që Dua nuk di të bëjë TWERK? Di dhe që ç’ke me të! Kjo VIDEO po ‘çmend’ rrjetin

Dua Lipa pavarësisht se duket si ajo vajza e ëmbël dhe e ‘padjallëzuar’, kur dëshiron të duket seksi ajo kthehet në “Hotter than hell’. Këtë herë këngëtarja me origjinë shqiptare ka bërë një postim ndryshe nga herët e tjera në Insta Story. Ajo ka shpërndarë një video ku shfaqet e veshur mjaft provokuese por kërcimi që bën është akoma me shumë, ka zgjedhur të bëjë pak twerk duke e shpërndarë këtë me ndjekësit e saj. Dhe njëherë kush tha që Dua nuk di të bëjë TWERK? Shihni videon dhe me pas flisni… nëse do të keni fjalë!