Çfarë thotë Shkëlzen Berisha për udhëtimet e Arminës: Ai më shtyn që të… – AlpeGossip
Çfarë thotë Shkëlzen Berisha për udhëtimet e Arminës: Ai më shtyn që të…

Çfarë thotë Shkëlzen Berisha për udhëtimet e Arminës: Ai më shtyn që të…

Blogerja Armina Mevlani është shprehur se për udhëtimet e saj të punës partneri i saj Shkëlzen Berisha është shumë mbështetës.
Ndonëse është i zënë me angazhimet e tij ai e gjen kohën që ta shoqërojë Arminën në aktivitetet e saj si “Java e modës në Milano” etj.

“Ai erdhi në Milano një- dy ditë, nuk mund të jetë gjatë gjithë kohës se edhe ai ka angazhimet e tij. Është gjithnjë me mua, më ka mbështetur dhe kemi krijuar tek tjetri ketë besimin edhe për këto lëvizjet, udhëtimet. Ai madje ai ka nisur të më shtyjë më shumë për të marrë pjesë në aktivitete në mënyrë që të ndërrojë kartëvizita, të bëj njohje etj,”-u shpreh Mevlani.

Së shpejti çifti do të lidhet në martesë dhe vetë Armina u shpreh se përgatitjet e ceremonisë kanë nisur.