MË SEKSI SE KURRË/ Albërie Hadërgjonaj del në ballkon pa të brendshme (VIDEO) - AlpeGossip
MË SEKSI SE KURRË/ Albërie Hadërgjonaj del në ballkon pa të brendshme (VIDEO)

MË SEKSI SE KURRË/ Albërie Hadërgjonaj del në ballkon pa të brendshme (VIDEO)

Albërie Hadërgjonaj është njëra ndër këngëtaret më të përfolura në mediat rozë, ku prej disa vitesh ajo është edhe pjesë e skenës muzikore shqiptare.

Albëria është pëlqyer nga publiku që në daljen e parë të saj dhe që nga ajo ditë ajo është komentuar shumë për paraqitjet e saj skenike dhe jo vetëm.

Ajo se fundmi është kthyer në shtëpinë e saj në Florida. Në fotografitë e publikuara ajo shfaqet pa të brendshme.

Edhe pse i ka mbushur 44 vjeç, Albëria shfaqet super joshëse.

Më poshtë keni dy fotografitë e saj.