BESI SURPRIZON XHENSILËN/ Ja çfarë e priti këngëtaren në shtëpi (FOTO) – AlpeGossip
BESI SURPRIZON XHENSILËN/ Ja çfarë e priti këngëtaren në shtëpi (FOTO)

BESI SURPRIZON XHENSILËN/ Ja çfarë e priti këngëtaren në shtëpi (FOTO)

Besi dhe Xhensila, çifti shumë i dashur për publikun dhe i shumë komentuar në media, po shijojnë muajt e parë si prindër. Xhensila e cila u bë nënë për herë të parë në korrik, po i kushton kohë të plotë vogëlushes së saj dhe duket në kulmin e lumturisë.
Këngëtarja është surprizuar sot nga bashkëshorti, Besi i cili i ka vendosur një karton të firmës Chanel mbi një karrige në shtëpi. Me ta parë, Xhensila ka bërë foto dhe e ka postuar në Instastory.

“Dashuria ime më surprizon”, shkruan këngëtarja por duke i lënë kurioz fansat se çfarë dhurate ka brenda kartonit.