”Do ja haj c*cën Erës”! E tha për inat të Faton Shoshit? Blunt zbulon lidhjen mes këngëtares dhe Realit – AlpeGossip
”Do ja haj c*cën Erës”! E tha për inat të Faton Shoshit? Blunt zbulon lidhjen mes këngëtares dhe Realit

”Do ja haj c*cën Erës”! E tha për inat të Faton Shoshit? Blunt zbulon lidhjen mes këngëtares dhe Realit

Para 3 javësh, Real 1 tërhoqi shumë vëmendje me anë të një videoje ku shfaqej duke kënduar një këngë shumë të çuditshme. “Po dua të haj ndonjë c*cë, mu ka tek sonte, po dua t’ja haj c*cen Era Istrefit”, këndonte reperi.

Menjeherë pas publikimit të kësaj videoje u tha se Reali po hakmerrej ndaj Faton Shoshit i cili në atë periudhë u përfol për ndarjen nga Era Istrefi.

I ftuar në “Xing”, reperi tregoi se nuk e kishte me Fatonin, madje Blunt zbulon se Real e ka fiksim Erën.

“Jo nuk e bëra për inat të dikujt, thjesht po më hahen”, tha Real. “E ka qejf Erën”, shtoi Blunt.