Adelina Tahiri nuk i reziston më tundimit! Publikon për herë të parë foto të bashkëshortit – AlpeGossip
Adelina Tahiri nuk i reziston më tundimit! Publikon për herë të parë foto të bashkëshortit

Adelina Tahiri nuk i reziston më tundimit! Publikon për herë të parë foto të bashkëshortit

Adelina Tahiri i dha fund beqarisë pak muaj më parë në një dasmë private me biznesmenin Serjoza Markov. Fill pas martese patëm të tjera të reja nga këngëtarja e njohur.

Mediat rozë e shpërndanë me shpejtësi lajmin se Adelina Tahiri është shtatzënë dhe do të bëhet nënë për herë të parë.

Megjithatë që nga koha që është bërë publike marrëdhënia e këngëtares me biznesmanin, Adelina deri më tani asnjëherë nuk ka publikuar një foto të bashkëshortit apo ku të shfaqen çift. Por sot Adelina ka bërë përjashtim!

Pak më parë ajo ka publikluar në Instastory një foto të bashkëshortit të saj duke e shoqëruar me disa zemra. Ka qenë zgjedhja e Adelinës që në profilin e saj të Instagram-it të mos publikojë foto familjare por vetëm të sajat. Megjithatë nuk i ka rezistuar dot tundimit këtë herë duke na treguar partnerin e saj.