NUK DO T’I DALLONI DOT/ Ja personazhet e showbiz-it shqiptar që ngjajnë si dy pika uji (FOTO) – AlpeGossip
NUK DO T’I DALLONI DOT/ Ja personazhet e showbiz-it shqiptar që ngjajnë si dy pika uji  (FOTO)

NUK DO T’I DALLONI DOT/ Ja personazhet e showbiz-it shqiptar që ngjajnë si dy pika uji (FOTO)

Nuk ndodh rrallë që VIP-at të ketë ngjashmëri me njëri-tjetrin.
Madje dhe në showbiz-in tonë shpesh ka ndodhur që artistet të ngjajnë aq shumë sa mund të ngatërrohen me njëra-tjetrën. Më poshtë janë disa çifte që kanë një ngjashmëri të madhe me njëra-tjetrën.

1. Baby Gee dhe Adelina Berisha

 

2. Kristina Baki dhe Adrola Dushi

 

3.Olta Gixhari dhe Era Rusi

 

4. Grida Duma dhe Vilma Masha

 

5. Zajmina Vasjari dhe Angela Martini

 

6. Aurela Hoxha dhe Vildane Zeneli

 

7. Ingrit Gjoni dhe Fjolla Morina