DASHURIA ËSHTË NË AJËR/ Romeo dhe Jonida fotografohen në momente private buzë detit (FOTO) – AlpeGossip
DASHURIA ËSHTË NË AJËR/ Romeo dhe Jonida fotografohen në momente private buzë detit (FOTO)

DASHURIA ËSHTË NË AJËR/ Romeo dhe Jonida fotografohen në momente private buzë detit (FOTO)

Gazetari Eraldo Rexho organizoi një festë të bukur buzë detit, me rastin e ditëlindjes së tij. Në festë ishin të ftuar shumë personazhe të njohur mes të cilëve dhe çifti shumë i dashur për publikun, Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj.

Dyshja nuk po tregohen më diskretë dhe tani po shfaqen hapur në publik. Kujtojmë videot duke kërcyer së bashku për Tik Tok. Po ashtu, gjatë mbrëmjes së ditëlindjes Romeo dhe Jonida janë treguar shumë të afërt, duke qëndruar pranë njëri-tjetrin dhe duke kërcyer.

“Iconstyle” ka arritur të sigurojë foto të çiftit. Në njërën prej tyre dyshja janë ulur në rërë dhe Romeo po përqafon partneren e tij.