Dua Lipa u tregon gishtin e mesit meshkujve! Ja arsyeja (FOTO) – AlpeGossip
Dua Lipa u tregon gishtin e mesit meshkujve! Ja arsyeja (FOTO)

Dua Lipa u tregon gishtin e mesit meshkujve! Ja arsyeja (FOTO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka bërë një veprim “të turpshëm”.

Por të gjithë këtë e ka bërë me një arsyje, të cilën e ka shpjeguar përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram”.

Aty e shohim teksa e drejton gishtin e mesëm, kur me duar lartë mund t’ia shohim tërsisht sytjenat e tejdukshme.

“Sidomos per meshkujt që mendojnë që munden të dalin nga çdo problem sepse njerëzit gjithmonë e gjykojnë gruan”, ka shkruar Dua në këtë postim.

Ndryshe ajo gëzon me mijëra ndjekës në rrjetet sociale dhe si rrjedhim fansa në të gjithë globin.