TË VISHEMI SIPAS STILIT/ Këto janë veshjet më “cool” të blogereve për këtë javë (FOTO) – AlpeGossip
TË VISHEMI SIPAS STILIT/ Këto janë veshjet më “cool” të blogereve për këtë javë (FOTO)

TË VISHEMI SIPAS STILIT/ Këto janë veshjet më “cool” të blogereve për këtë javë (FOTO)

Edhe për këtë javë ne kemi zgjedhur veshjet më të mira të blogereve shqiptare të cilat duket se frymëzojn shumë femra me stilet e tyre.

Duket se këtë herë bolegeret na tregojn se nuk është turp të ri-veshësh rrobat e njëja por ajo që ka rëndësi janë kombinimet  e reja.

Këtë javë Jonida dhe Anxhelina kanë veshur sërisht çizmet e tyre por në një kombinim tjetër. Gjithashtu Lori dhe Armina kanë qëndruar të kapur pas stilit të tyre ,lu Lorine  shohim sërisht me streçe lëkurë dhe të shndritshme.

Jonida Maliqi

Anxhelina Kotorri

Armina Mevlani

Lori Hoxha

AlpeNews.al