NA E KANË FSHEHUR/ Nuk do ta besoni çfarë e lidh Marina Vjollcën me Alfio Rrotanin – AlpeGossip
NA E KANË FSHEHUR/ Nuk do ta besoni çfarë e lidh Marina Vjollcën me Alfio Rrotanin

NA E KANË FSHEHUR/ Nuk do ta besoni çfarë e lidh Marina Vjollcën me Alfio Rrotanin

Nuk i kemi parë kurrë bashkë, as në ndonjë event, por as në ndonjë foto të postuar në Instagram. Por Marinën dhe Alfion i lidh diçka.

Në një intervistë për “Thumb”, shefi i kuzhinës u pyet se cili VIP nuk i kishte shkuar në restorant dhe përgjigja e tij zbuloi shumë.

“Kushërira ime Marina Vjollca nuk ka ardhur”, u shpreh Alfio.

Pra Alfio dhe Marina janë kushërinj dhe këtë fakt e kanë mbajtur të fshehtë./Xing.al