“TË PASKA RA B*THA FARE”/ Trejsi Sejdini bën lëmsh rrjetin me FOTON e fundit – AlpeGossip
“TË PASKA RA B*THA FARE”/ Trejsi Sejdini bën lëmsh rrjetin me FOTON e fundit

“TË PASKA RA B*THA FARE”/ Trejsi Sejdini bën lëmsh rrjetin me FOTON e fundit

Trejsi Sejdini i ka “vënë flakën” Instagramit me fotot e fundit që ka publikuar.

Miss Universe Albania 2018 është shumë aktive në rrjete sociale, ku poston foto dhe video të ndryshme, shpeshherë provokuese, por kjo e fundit i vë vulën të gjithave.

Ajo ka ekspozuar të pasmet e saj ndërkohë që pozon bukur pranë disa shkëmbinjve. Me bikini portokalli dhe tejet sensuale, bukuroshja Trejsi i ka lënë pak vend imagjinatës së të gjithëve dhe ka nxitur komente të shumta.

“Të gjithë flasin, dreq”, shkruan ajo krahas fotos. Ndërkohë një ndjekës i shkruan: Të paska rënë b*tha fare.

 

View this post on Instagram

all dem talk

A post shared by Trejsi Sejdini (@misstrejsisejdini) on