Plas sherri në mes të emisionit live, moderatori nxjerr jashtë të ftuarin (FOTO) – AlpeGossip
Plas sherri në mes të emisionit live, moderatori nxjerr jashtë të ftuarin (FOTO)

Plas sherri në mes të emisionit live, moderatori nxjerr jashtë të ftuarin (FOTO)

Të gjithë e njihni si “Koraj” nga seriali “Dashuri me qira”, por së fundmi aktori turk Onur Buyuktopçu është edhe moderator i programit të gatimit “Yemekteyiz” (Jemi duke ngrënë).

Në puntatën e fundit Onur është nxehur shumë me të ftuarin duke e përzënë atë.

Fillimisht moderatori dhe i ftuari kanë debatuar e më pas Onur i kërkoi të largohet.

“Më lini të vazhdoj programin, ju lutem”, përsëriti disa herë moderatori e më pas i tha: “Hajde pra largohuni”.