“MERR MË SHUMË SE 7 MIJË EURO NË MUAJ?” Blendi Fevziu flet për rrogën (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“MERR MË SHUMË SE 7 MIJË EURO NË MUAJ?” Blendi Fevziu flet për rrogën (FOTO+VIDEO)

“MERR MË SHUMË SE 7 MIJË EURO NË MUAJ?” Blendi Fevziu flet për rrogën (FOTO+VIDEO)

Blendi Fevziu prej shumë vitesh shfaqet në ekranin e “Tv Klan” çdo mbrëmje ku dhe prezanton emisionin politik “Opinion” që është ndër më të ndjekurit nga publiku. Të gjithë janë kurioz të dinë se sa paguhet gazetari i njohur dhe së fundmi moderatorja Bora Zemani e ka pyetur në lidhje me rrogën e tij.

Blendi Fevziu do të jetë i ftuari i radhës në emisionin “3shat” ku dhe është vendosur përball Borës e cila e ka vendosur në siklet me pyetjet e saj.

Në promon e emisionit, moderatorja e pyet gazetarin e  njohur: “Merr më shumë se 7 mijë euro në muaj?”, mirëpo se si është përgjigjur Blendi na mbetet të presim.