Një ditë para performancës në “Kënga Magjike”/ Flori Mumajesit i ndodh e papritura (FOTO) – AlpeGossip
Një ditë para performancës në “Kënga Magjike”/ Flori Mumajesit i ndodh e papritura (FOTO)

Një ditë para performancës në “Kënga Magjike”/ Flori Mumajesit i ndodh e papritura (FOTO)

Flori Mumajesi është rikthyer këtë vit në “Kënga Magjike” në edicionin e 20-të, me këngën “Plas”. Projekti mban tërësisht vulën e Florit që nga muzika deri tek teksti i ndjerë. Ai është padiskutim një ndër pretendentët kryesore dhe kjo shihet fare mirë në postimet në rrjetet sociale. U mësua se ai do të përformojë në natën e dytë gjysmëfinale të spektaklit, por ditën e sotme i ndodhi e papritura.

Kantautori dhe këngëtari i njohur siç duket ka patur një problem shëndetësor pasi ka publikuar një video ku shihet duke bërë serum. Nuk dihet ende se çfarë i ndodhi, por Flori u shpres se do ia dalë deri nesër.