PSE ËSHTË “XHELOZE” MARINA PËR LUANËN? Ndërhyn motra dhe mamaja e tyre, ja e vërteta (FOTO) – AlpeGossip
PSE ËSHTË “XHELOZE” MARINA PËR LUANËN? Ndërhyn motra dhe mamaja e tyre, ja e vërteta (FOTO)

PSE ËSHTË “XHELOZE” MARINA PËR LUANËN? Ndërhyn motra dhe mamaja e tyre, ja e vërteta (FOTO)

Dy nga femrat më të sukseshme të ekranit, na kanë treguar gjithmonë se kanë një dashuri të madhe dhe janë shumë të lidhura njëra me tjetrën. Mirëpo së fundmi në një postim në Instastory Marina ka treguar se është xheloze për Luanën.

Ajo ka nxjerrë një kolazh me foto të Luanës dhe motrës së tyre të madhe Lira, e cila feston sot ditëlindjen. Motra e tyre, Lira, ka të preferuar Luanën dhe jo Marinën, dhe këtë ajo e ka bërë publike.

“Veç një të keqe ka Lira, ka të preferuar Luanën“, shkruan Marina. Por edhe Luana ka publikuar një foto ku i uron ditëlindjen motrës së saj të madhe ku shkruan:

“Krenaria me e madhe eshte kur me thone qe te ngjaj ty, sa do doja te isha sa cereku jot..

Happy Birthday dashuria ime e madhe, mbeshtetja ime me e madhe, motivimi im me i madh! Te kam jeten time lal”.

Siç duket Luana dhe Lira kanë një lidhje shumë të ngushtë me njëra-tjetrën dhe në këtë foto ka komentuar Marina me ironi dhe shaka njëkohësisht: Nuk mund ta afronit kamera-n dhe më afër. Kujdes me këto urime se na këputët fare”.

Dhe këtu vazhdoi diskutimi i gjatë në grup mes motrave nga ku kuptuam se Luana dhe Lira janë më të afërta me njëra tjetrën, por për Luanën, e ëma e saj do më shumë Marinën.

Mirëpo zonja Marie u tha anglisht që i do të gjitha njësoj dhe në këtë moment, Marina i shkruan: ec aty bishe, mbyte anglishten”.