“VDEKSHIT ISHALLA”/ Ish banores së “Big Brother Albania” i vjedhin shtëpinë (FOTO) – AlpeGossip
“VDEKSHIT ISHALLA”/ Ish banores së “Big Brother Albania” i vjedhin shtëpinë (FOTO)

“VDEKSHIT ISHALLA”/ Ish banores së “Big Brother Albania” i vjedhin shtëpinë (FOTO)

Ish-banorja e “Big Brother”, Xheni Mhillaj edhe pas mbarimit të spektaklit ka mbetur shumë e komentuar në media e rrjete sociale, sidomos për jetën private.
Pasi qëndroi për disa kohë në Shqipëri, Xheni së fundmi është rikthyer sërish tek familja e saj në Itali.

Mirëpo sot atje i kanë vjedhur shtëpinë duke i marrë sende me vlerë.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Xheni me një postim në Instastory ku shprehet e indinjuar për këtë ngjarje.

“Një njeri normal çohet në mëngjes dhe ik në punë për të fituar para. Pastaj janë ata që ju mjafton të hynë në shtëpinë tënde (ashtu si më ndodhi mua sot), ose të të tjerëve për të marrë çdo gjë që është fituar me punë dhe djersë. Vdekshit Ishalla”, shkruan Xheni.