HARROJENI ENCËN/ Motra e saj sapo dogji rrjetin nga shtrati me gjoksin jashtë (FOTO) – AlpeGossip
HARROJENI ENCËN/ Motra e saj sapo dogji rrjetin nga shtrati me gjoksin jashtë (FOTO)

HARROJENI ENCËN/ Motra e saj sapo dogji rrjetin nga shtrati me gjoksin jashtë (FOTO)

Enca ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me fotot e publikuara së fundmi, por harrojeni këngëtaren se motra e saj, Uindi po bën namin sot.
Uindi që prej ditës së djeshme njoftoi se do postonte një foto bombë dhe i la ndjekësit në pritje për orë të tëra.

Më në fund pak më parë ajo e ka postuar foton që kishte premtuar dhe i la të gjithë gojë hapur.

Uindi shfaqet në shtrat, me pizhama, flokët e kapur bishtaleca teksa gjoksi i ka dalë jashtë veshjes por bukuroshja me format bombastike e ka fshehur me emoji fjongo.

Sapo foto është postuar kanë shpërthyer komplimentat dhe komentet e shumta.

Kujtojmë që Uindi njihet për stilin e saj të veçantë dhe pasionin e saj për makeup-in.