U përfolën se janë të lidhur, Varrosi i hedh “benzinë zjarrit” me këtë që bëri për Oriolën, dëgjojeni këtu se është fshirë (VIDEO) – AlpeGossip
U përfolën se janë të lidhur, Varrosi i hedh “benzinë zjarrit” me këtë që bëri për Oriolën, dëgjojeni këtu se është fshirë (VIDEO)

U përfolën se janë të lidhur, Varrosi i hedh “benzinë zjarrit” me këtë që bëri për Oriolën, dëgjojeni këtu se është fshirë (VIDEO)

Ja që edhe reperat janë romantikë!

Oriola Marashi prej shumë kohësh është bërë pjesë e labelit muzikor OTR dhe shumë shpejt pritet debutimi i saj në skenën muzikore shqiptare. Ajo e ka marrë tashmë “bekimin” e reperave të këtij grupi si Noizy, Varrosi dhe shpesh herë e kemi parë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Oriola dhe Varrosi konsiderohen miq të ngushtë, por nuk ia kursejnë komentet dhe deklaratat publike njëri-tjetrit. Madje duke u bazuar tek ato, fansat kanë nisur të hamendësojnë se mes tyre mund të ketë më shumë sesa thjeshtë miqësi. Kështu është aluduar prej kohësh, por si reperi ashtu edhe modelja seksi i kanë mohuar këto zëra edhe pse në komente shohim vetëm “zemra, rrushi, ylli, jeta”.

Mirëpo thashethemet janë ndezur sërish pas këngës së fundit të Varrosit të cilën Oriola Marashi e ka postuar në Instastory dhe reperi i referohet asaj: “Belin e hollë, e thirri Oriola Marashi”.
Kjo pjesë i ka pëlqyer shumë Oriolës dhe duket nga video ku bërtet. Ajo e fshiu më pas, nuk tregoi se është Varrosi ai që këndon, por të gjithë mendojmë se është ai duke u nisur nga zëri, apo jo?