NGA BLEONA TEK DUA LIPA/ Shqiptaret “pushtojnë” Grammy Awards (FOTO) – AlpeGossip
NGA BLEONA TEK DUA LIPA/ Shqiptaret “pushtojnë” Grammy Awards (FOTO)

NGA BLEONA TEK DUA LIPA/ Shqiptaret “pushtojnë” Grammy Awards (FOTO)

U mbajt mbrëmjen e djeshme në Los Angeles, ceremonia e ndarjes së çmimeve Grammy. Këtë vit në Grammy ndodheshin 3 shqiptare, Bebe Rexha, Dua Lipa, Bleona dhe Njomza. Të treja shkëlqyen me veshjet e tyre, të ndryshme nga njëra-tjetra.

Bebe Rexha u shfaq me një kostum të zi, por në sy binte dekolteja rrjetë.

Dua Lipa ishte e shoqëruar nga i dashuri Anwar Hadid. Këngëtarja dukej shumë elegante me një fustan të bardhë.

Ndërsa Bleona shkëlqeu me një fustan modern me rruaza.

Këtë vit pjesë e “Grammys” ishte edhe këngëtarja dhe tekstshkruesja me origjinë shqiptare, Njomza e cila u shfaq e veshur me një fustan të kuq.