THJESHT PERFEKTE/ Vajzat franceze po veshin këto kombinime për verë dhe ramë në dashuri (FOTO) – AlpeGossip
THJESHT PERFEKTE/ Vajzat franceze po veshin këto kombinime për verë dhe ramë në dashuri (FOTO)

THJESHT PERFEKTE/ Vajzat franceze po veshin këto kombinime për verë dhe ramë në dashuri (FOTO)

Kur vjen puna tek stili, vajzat franceze padyshim mbajnë vendin e parë për shijen e tyre të hollë dhe elegancën që u vjen kaq natyrshëm. Ndaj nëse ende jeni në dilemë për çfarë të vishni këtë verë, na lini t’ju tregojmë disa nga kombinimet më të bukura nga francezet më cool të Instagram-it.

Kostume stil vintage ngjyrë kremi + aksesorë që bien në sy

Ngjyra neutrale nga koka tek këmbët

 

Kominoshe me rrip në mes

Fund mëndafshi + bluzë mashkullore + këpucë me taka

 

Kostum + asgjë poshtë

Këmishë e bardhë + xhinse në ngjyrë të hapur + vathë që bien në sy

T-shirt me vija + pantallona me ngjyrë të fortë

Printe monokromatike

 

Fund midi + këpucë me taka

Pantallona stil vintage + t-shirt + çantë kashte