Dukagjin Lipa publikon foton me Veliajn/ Komentuesja nuk lë gjë pa i thënë por përgjigja e tij...(FOTO) - AlpeGossip
Dukagjin Lipa publikon foton me Veliajn/ Komentuesja nuk lë gjë pa i thënë por përgjigja e tij…(FOTO)

Dukagjin Lipa publikon foton me Veliajn/ Komentuesja nuk lë gjë pa i thënë por përgjigja e tij…(FOTO)

Babai i Dua Lipës i kundërpërgjigjet komentueses në foton me kryebashkaiakun Erion Veliaj’ duke i thënë që të mos bëjë dallime të tilla pasi kemi një gjak dhe një flamur
Dukagjin Lipa dhe Erion Veliaj

Dukagjin Lipa dhe një pjesë e familjes kanë mbërritur në Kosovë për organizimin e festivalit ‘Sunny Hill Festival’, i cili do të mbahet në datat 10-11-12 gusht. Ky festival do të sjellë emrat më të mëdhenj të muzikës botërore duke përfshirë Martin Garrix, Dua Lipa dhe Action Bronson.

Babai i këngëtares së njohur, Dua Lipa, ka vizituar Tiranën dhe ka takuar kryebashkiakun, Erion Veliaj, të cilin e konsideron si mikun e tij. Në foton e postuar me kryebashkiakun, një komentuese ka shprehur mendimin e saj duke shkruar:

“Mirë që jemi ne nga Kosova që bëjmë krenarë me të qenit shqiptar, Rita, Dua, Xhaka, Shaqiri, Behrami, Januzaj dhe Era Istrefi. Sepse ju andej mbetët duke u marr me hashash’.

Mesa duket ky koment nuk i ka pëlqyer Dukagjin Lipës dhe i është kundërpërgjigjur: “Të lutem mos bë dallime të tilla të kota. 1 gjak një flamur.