I shkon lakuriq në takimin e parë, reagimi i djalit pasi e kuptoi, pushton rrjetin – AlpeGossip
I shkon lakuriq në takimin e parë, reagimi i djalit pasi e kuptoi, pushton rrjetin

I shkon lakuriq në takimin e parë, reagimi i djalit pasi e kuptoi, pushton rrjetin

Një vajzë e re ka vendosur të dalë në takim me një djalë që e njohu në Tinder, por ky takim nuk ka qenë aspak i zakonshëm.

Ajo së bashku me disa miq të saj kanë menduar që të filmojnë çdo gjë, për të parë reagimin e djalit, pasi e reja do të shkonte e veshur… por në një formë që në shikim të parë nuk të bie në sy.

Ajo ka pikturuar trupin e saj me bojë duke dhënë idenë se kishte veshur një palë streçe ngjyrë blu dhe një kanotiere të hollë, që i ekspozonte gjoksin.

Djali në fillim mendoi se diçka nuk shkonte me veshjen e saj, por sërish pa e kuptuar se ajo nuk kishte fare rroba. Këtë ai e ka vënë re vetëm pasi kanë dalë jashtë, dhe ndërsa binte shi, vajza filloi të mbulohej nga boja.

Më poshtë mund të shihni edhe reagimin e djalit i cili mbeti i habitur…

Për të parë videon e plotë kliko më poshtë:

blob:https://www.mirror.co.uk/54a5fec4-679a-4bc0-887f-49a54d7e08f6