RIKE ROÇI DHE ERJOLA SULEJMANI/ Heqin reçipetat dhe dalin fushë (FOTO) – AlpeGossip
RIKE ROÇI DHE ERJOLA SULEJMANI/ Heqin reçipetat dhe dalin fushë (FOTO)

RIKE ROÇI DHE ERJOLA SULEJMANI/ Heqin reçipetat dhe dalin fushë (FOTO)

Dy modelet shqiptare, Rike Roçi dhe Erjona Sulejmani kanë thyer rrjetin me foton më të fundit. Rike dhe Erjona ndodhen me pushime në Spanjë nga ku i kanë çmendur ndjekësit me postimet e tyre.

Në foton e fundit, dy modelet shfaqen duke pozuar në varkë teksa i kanë hequr reçipetat.

Komplimentat kanë qenë të shumta për Riken dhe Erjonën të cilat siç duket janë mikesha shumë të ngushta.

Rike ka qenë në vëmendje së fundmi për jetën personale ndërsa Erjona për pjesëmarrjen në një reality show italian.