Kur do ta zyrtarizojë fejesën Greta Koçi? Këngëtarja e thot troç përgjigjen: Di gjë ti…(FOTO) – AlpeGossip
Kur do ta zyrtarizojë fejesën Greta Koçi? Këngëtarja e thot troç përgjigjen: Di gjë ti…(FOTO)

Kur do ta zyrtarizojë fejesën Greta Koçi? Këngëtarja e thot troç përgjigjen: Di gjë ti…(FOTO)

Që t’i ndajmë ca gjëra që në fillim. Greta Koçi është beqare dhe ende nuk e ka gjetur shpirtin e saj binjak.

Kështu shprehet këngëtarja në Instagram, kur e pyet një ndjekëse se kur do të zyrtarizojë fejesën.

Nuk e dimë nëse kjo ndjekëse e Gretës di diçka, përderisa shkoi drejt te fejesa, por këngëtarja mohoi gjithçka.

“Me kë? Që të zyrtarizosh fejesën duhet të kesh një individ që t’i japësh këtë status. Po unë s’kam. Di ndonjë gjë ti që s’e di unë që jam e zonja e punës? “, i përgjigjet Greta.

E pyetur nëse do të martohej me një mashkull të pasur që nuk e do apo ndonjë mashkull të varfër që e do, Greta është shprehur se do të gjente një rrugë të mesme:

“Po rrugë të mesme nuk ka?”