MAHNISIN NËNË E BIJË/ Eli Fara dhe Marina duken kaq të ngjashme (FOTO) – AlpeGossip
MAHNISIN NËNË E BIJË/ Eli Fara dhe Marina duken kaq të ngjashme (FOTO)

MAHNISIN NËNË E BIJË/ Eli Fara dhe Marina duken kaq të ngjashme (FOTO)

Marina Fara është vajza e vetme e këngëtares nga Shqipëria, Eli Fara.
Modelja e njohur tashmë i është kthyer rrjeteve sociale e cila është aktive me foto të ndryshme.

Së fundmi është vetë Eli e cila ndau një foto përkrah të bijës të cilat ju mahnitin me bukurinë e tyre. Marina është kopja më e bukur e së ëmës, aq të ngjashme sa vështirë se mund t’i dalloni.

“Jeta ime”, ka shkruar Eli pasi Marina e përkufizoi me një thënie të ëmën:”Dashuria më e madhe mban emrin nënë”.

Marina komentohet tejet shumë nga shtypi rozë për lidhjet e dashurisë, e që thuhet se është shtatzënë edhe pse asgjë nuk është konfirmuar nga ajo.