Bëri sikur ishte vetëm! Lori Hoxha çmendi rrjetin me bikini, por fansat vënë re detajin shokues – AlpeGossip
Bëri sikur ishte vetëm! Lori Hoxha çmendi rrjetin me bikini, por fansat vënë re detajin shokues

Bëri sikur ishte vetëm! Lori Hoxha çmendi rrjetin me bikini, por fansat vënë re detajin shokues

Lori Hoxha e ka djegur “Instagramin” me fotot e fundit që po publikon nga pushimet, herë pa makeup, herë me bikini e herë duke treguar pamjet e mrekullueshme të vendit.

Sot fashion blogger-ja ka tërhequr vëmendjen me një foto ku shihet me bikini portokalli, teksa mban një peshqir në kokë dhe me pamjen mahnitëse anash saj.

“Sola solita”, shkruan Lori ndërsa ndjekësit menjëherë kanë nisur t’i komentojnë Lorit se ajo nuk është vetëm përderisa dikush i ka bërë foto.

“Se foton ta bëri delfini”, “Po foton kush e bëri lind natyrshëm pyetja?”, “Delfini ta bëri foton?”, janë disa nga komentet.

Menjëherë pas komenteve Lori bllokoi komentet.