Bes Kallaku i ‘merr hakun’ Xhensilës, shikoni çfarë po ndodh në shtëpinë e çiftit – AlpeGossip
Bes Kallaku i ‘merr hakun’ Xhensilës, shikoni çfarë po ndodh në shtëpinë e çiftit

Bes Kallaku i ‘merr hakun’ Xhensilës, shikoni çfarë po ndodh në shtëpinë e çiftit

Vetëm para disa ditësh, kur çifti i njohur ndodhej me pushime në Itali kemi parë në rrjetet sociale disa video gazmore që Xhensila i ka publikuar Besit pa mendje.
Këngëtarja ka publikuar një video teksa Besi këndonte në tualet. Këtë momente gazmore kanë bërë fansat të qeshin pafund.

Krah videove Xhensila ka shkruar se nga momenti në moment mund të vinte ndonjë komshi tu trokiste në derë. Nuk vonoi shumë dhe Besi i ka marrë hakun.

‘E ndalova videon se erdhi Baho, komshiu i ra derës’ – ka shkruar Besi në videon ku shfaqet Xhensila duke kënduar.