“E KAM VUAJTUR”/ Alfio foli për divorcin, reagon Fatma: Po përdor të kaluarën… – AlpeGossip
“E KAM VUAJTUR”/ Alfio foli për divorcin, reagon Fatma: Po përdor të kaluarën…

“E KAM VUAJTUR”/ Alfio foli për divorcin, reagon Fatma: Po përdor të kaluarën…

Gjatë qëndrimit në Big Brother, Alfio Rrotani ka folur për divorcin nga ish-partnerja e tij, Fatma Methasani. Gjatë një bisede me Meri Shehun dhe Fation Kuqarin, Alfio ka rrëfyer se si ka përjetuar ndarjen nga Fatma, me të cilën ka një djalë. Në bisedë e sipër, Alfio tha se e ka vuajtur shumë ndarjen, por nuk zbuloi arsyen e ndarjes.

Pas kësaj bisede duket se ka reaguar edhe Fatma.

Moderatorja ka ndarë disa rrjeshta të një fragmenti nga një libër ku thuhet: “Njerëzve u pëlqen vërtet të përdorin të kaluarën për t’u dukur më mirë ose për të bërë të tjerët të duken më keq”.