NA LA PA FJALË/ Morena Taraku pozon e zhveshur tërësisht (FOTO) – AlpeGossip
NA LA PA FJALË/ Morena Taraku pozon e zhveshur tërësisht (FOTO)

NA LA PA FJALË/ Morena Taraku pozon e zhveshur tërësisht (FOTO)

Këngëtarja dhe modelja kosovare, Morena Taraku ka befasuar ndjekësit me foton e fundit.

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram e cila shfaqet tërësisht e zhveshur në pjesën e sipërme, ku nuk i lë vend as imagjinatës.

Me një grim më të lehtë dhe me shikimin tërheqës, Taraku ka siguruar të rrëmbejë vëmendjen e të gjithëve.

Ajo tashmë është duke jetuar në Turqi ku edhe po zhvillon karrierën e saj e që së shpejti do jetë pjesë e një seriali turk.

Sa i përket projekteve muzikore e fundit këngë e lançuar nga ajo është “Femnat” në duet me DJ Pm dhe DJ Dagz.

View this post on Instagram

❄️

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on