I NGATËRROI TË GJITHË/ Xheni tregon të vërtetën për ndjenjat ndaj Benardit (FOTO) – AlpeGossip
I NGATËRROI TË GJITHË/ Xheni tregon të vërtetën për ndjenjat ndaj Benardit (FOTO)

I NGATËRROI TË GJITHË/ Xheni tregon të vërtetën për ndjenjat ndaj Benardit (FOTO)

Mjaftoi pyetja e një fansi që shkruante: “A e don më Berardin” dhe përgjigja e Xheni Mhilljat, se nuk njihte njeri me këtë emër, na lë të kuptonte se zemra e saj nuk rreh më për ish-in e saj.

Por kujdes! Mesa duket ne të gjithë jemi ngatërruar dhe ka qenë një fans i Xhenit i cili ka zbuluar të vërtetat e ndjenjave të saj.

Një poll të organizuar në Instagram dikush i shkruan: Çfarë bëre që harrove atë njeriun që e deshte shum?, teksa Xheni shkruan: “Nuk kam harru asnjë”.

Historia e të vërtetës është zbuluar pasi ka qenë bukuroshja që ka postuar në Instastory një foto ku i shkruajnë: “O njerëz e ka Benard jo Berard prandaj Xheni ka thën nuk njoh njeri me këtë emër jo që e ka harruar”, koment ky që Xheni e ka mbështetur duke shkruar: “Një se e kuptoj”.

Tani e kuptuar të vërtetën! Xheni sapo e pranoi para të gjithëve se zemra e saj rreh akoma për Benardin.