PUSHIME NË SPANJË/ Olta Gixhari çmend fansat me FOTOT që të lënë gojëhapur – AlpeGossip
PUSHIME NË SPANJË/ Olta Gixhari çmend fansat me FOTOT që të lënë gojëhapur

PUSHIME NË SPANJË/ Olta Gixhari çmend fansat me FOTOT që të lënë gojëhapur

Olta Gixhari mbetet një nga aktoret më tërheqëse dhe më të komentuara në media si për anë profesionale edhe për atë private të cilën e mban larg syrit të publikut.

Së fundmi Olta ka nisur pushimet dhe fotot që ka postuar në Instagram ka zbuluar se ndodhet në Spanjë.

Me pozën e fundit aktorja i ka lënë ndjekësit të mahnitur duke u shfaqur e veshur me bi.kini teksa pozon mbi një litar.

Jo vetëm kjo foto, por edhe një tjetër ku Olta shfaqet në pishinë me shikimin lart i ka lënë ndjekësit gojëhapur.