ASKUSH NUK E DINTE/ Këngëtarja kosovare vjen në Tiranë për blerje tek gabi (VIDEO) – AlpeGossip
ASKUSH NUK E DINTE/ Këngëtarja kosovare vjen në Tiranë për blerje tek gabi (VIDEO)

ASKUSH NUK E DINTE/ Këngëtarja kosovare vjen në Tiranë për blerje tek gabi (VIDEO)

Këngëtarja me origjinë nga Gjakova, Flaka Krelani njihet për natyrën e saj energjike dhe pa komplekse.

Në intervistën për “Why Not” në Ora News, ajo ka rrëfyer diçka që nuk do ta besonte askush.

E pyetur se cila është gjëja më e bukur që bën në Tiranë dhe nuk e bën dot në Kosovë, Flaka tha: “Shkoj te gabi për të blerë rroba.”

Ndonëse artistët njihen për jetën luksoze dhe për rrobat e shtrenjta, Flaka zgjedh të bëjë diferencën.