PAS DASMËS MADHËSHTORE/ Afërdita Dreshaj tregon planet për zgjerimin e famlijes (FOTO) - AlpeGossip
PAS DASMËS MADHËSHTORE/ Afërdita Dreshaj tregon planet për zgjerimin e famlijes (FOTO)

PAS DASMËS MADHËSHTORE/ Afërdita Dreshaj tregon planet për zgjerimin e famlijes (FOTO)

Afërdita Dreshaj para disa javësh  kurorëzoi martesën me të dashurin çek. Ajo është një ndër femrat e showbizit shqiptar e cila gjithmonë diskutohet në media apo portale.

Afërdita ështëdukje shijuar pushimet me bashkëshortin e saj duke udhëtuar në vende të ndryshme të europës.

Modelja qëndron aktive duke publikuar foto nga e përditshmja e saj,me sa duket as Afërdit nuk i ka shpëtuar lojës virale në Instagram “Pyetje dhe Përgjigje”

“Do të bëhesh nënë” ishte pyetja që i drejtoi fansja por me sa duket kjo e nervozoi modelen pasi deklaroi se kjo ishte pyetja që i drejtuan të gjithë ndjekësit.

Po dua por tani po shijoj martesën: u shpreh Afërdita