DONI TË DUKENI E VESHUR SHTRENJTË? Mjafton të kombinoni këto pesë ngjyra nga gardëroba juaj – AlpeGossip
DONI TË DUKENI E VESHUR SHTRENJTË? Mjafton të kombinoni këto pesë ngjyra nga gardëroba juaj

DONI TË DUKENI E VESHUR SHTRENJTË? Mjafton të kombinoni këto pesë ngjyra nga gardëroba juaj

Vetë ndjesia që po afron pranvera, na zgjon dëshirën për blerje të reja! Nëse ka një periudhë më të mirë për të eksperimentuar me ngjyra dhe kombinime janë pikërisht muajt në vijim.

Pas paletave të errëta të dimrit, bëhuni gati për freskinë e veshjeve më poshtë. Të gjitha kombinimet e ngjyrave krijojnë përshtypjen e një veshjeje të shtrenjtë dhe shumë klas!

#1. Blu + vishnje

Kombinimi më i famshëm kohët e fundit. Sado e thjeshtë, ka diçka mbretërore tek këto dy ngjyra dhe kombinimi është i parezistueshëm!

5 super kombinime ngjyrash, për t'u dukur e veshur shtrenjtë

#2. E verdhë + portokalli

Këtë vit, guxoni me ngjyrat e forta pa u menduar 2 herë.

5 super kombinime ngjyrash, për t'u dukur e veshur shtrenjtë

#3. Violet + lavender

Teknikisht, janë e njëjta ngjyrë, por nuancat bëjnë dallim të dukshëm! Me shumë lejla në një veshje, s’dukesh kurrë keq.

5 super kombinime ngjyrash, për t'u dukur e veshur shtrenjtë

#4.Rozë + Jeshile

Karakter dhe ëmbëlsi! Kushdo që mendon se roza dhe jeshilja nuk shkon bashkë, duhet të shohë këtë veshje dhe shumë të tjera, të shfaqura në Javën e Modës.

5 super kombinime ngjyrash, për t'u dukur e veshur shtrenjtë

#5. Kafe + Krem

Njësoj si ngjyra e adhurueshme e kapuçinos!

5 super kombinime ngjyrash, për t'u dukur e veshur shtrenjtë