NDODH NË LONDËR/ 35 vjeçarja 8 muaj shtatzënë qëllohet për vdekje me shigjetë – AlpeGossip
NDODH NË LONDËR/ 35 vjeçarja 8 muaj shtatzënë qëllohet për vdekje me shigjetë

NDODH NË LONDËR/ 35 vjeçarja 8 muaj shtatzënë qëllohet për vdekje me shigjetë

Një burrë deklaroi se gruaja e tij shtatzënë vrapo e tmerruar kur vuri re një burrë të armatosur me hark në kopshtin e tyre.

Sulmuesi i armatosur sulmoi në kuzhinë dhe qëlloi Sana Muhammed në stomak, teksa ajo ishte tetë muajsh shtatzënë.

35 vjeçarja vdiq disa orë më vonë.

Nëna e pesë fëmijëve po kryente larjen e enëve para fëmijëve të saj në Ilford në lindje të Londrës, kur burri e qëlloi.

Mjekët kryen një operacion emergjent cezarian për të shpëtuar djalin e saj, i cili është quajtur Ibrahim nga të afërmit.

Scotland Yard tha se gruaja pësoi një plagë në bark gjatë sulmit në shtëpinë £ 500,000 paundsh në Newbury Park.