Miqtë urojnë Stresin për fejesën, ndër ta edhe Getoar Selimi. Ja çfarë i shkruan… (FOTO) – AlpeGossip
Miqtë urojnë Stresin për fejesën, ndër ta edhe Getoar Selimi. Ja çfarë i shkruan… (FOTO)

Miqtë urojnë Stresin për fejesën, ndër ta edhe Getoar Selimi. Ja çfarë i shkruan… (FOTO)

Ka kohë që reperi Stresi e kishte bërë publike lidhjen e tij me vajzën që quhet Kejsi

Madje, në fund të 2017-ës u raportua që janë ndarë, por ata tani janë në kulmin e dashurisë.

Gjatë ditës së djeshme përmes rrjeteve sociale Stresi njoftoi se ai dhe Kejsi kanë kurorëzuar dashurinë me fejesë.

Urime të shumta kanë shkuar në adresë të reperit, si nda fansat ashtu edhe nga familjarët dhe kolegët.

Stresin e uroi edhe reperi Getoar Selimi, i cili i shkroi “Urime”, mbj fotografinë që reperi kishte postuar nga ceremonia e fejesës.