Kush kë ka kopjuar! Xhensila dhe Genta me të njëjtin shall… (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
Kush kë ka kopjuar! Xhensila dhe Genta me të njëjtin shall… (FOTO+VIDEO)

Kush kë ka kopjuar! Xhensila dhe Genta me të njëjtin shall… (FOTO+VIDEO)

Genta Ismaili dhe Xhensila Myrtezaj janë dy nga këngëtaret shumë të pëlqyera shqiptare.

Së fundi, ato të dyja kanë publikuar disa imazhe në llogaritë e tyre personale në rrjetet sociale.

Por ajo që bije në sy në këto imazhe janë shallet të cilat ato mbajnë të vënë dhe duken goxha të ngjashëm.

Duket se të dy artistet ndajnë të njëjtën shije kur vjen puna të veshjet.

Videon shikojeni ketu