Julian Deda bën skandal në DWTS, hera e parë që ndodh kjo në show televiziv – AlpeGossip
Julian Deda bën skandal në DWTS, hera e parë që ndodh kjo në show televiziv

Julian Deda bën skandal në DWTS, hera e parë që ndodh kjo në show televiziv

Mbrëmja e sotme në “Dancing with the stars”, është shumë e veçantë pasi të gjithë konkurrentët do të kërcejnë valle popullore shqiptare, të veshur me veshje krahinore.

E para që e nisi mbrëmjen ishte Aulona, pas kërcimit të të cilës Julian Deda deklaroi se do bëj skandal.

“Sot do bëj skandal”, tha aktori duke i shtangur të gjithë si prezantuesen Almeda Abazi, konkurrente e balerinin dhe jurinë.

Juli deklaroi se këtë mbrëmje nuk do votojë me nota të ulta konkurrentët por nga numri 7 deri në 10.

“Kjo ishte vërtet skandaloze”, i tha Ema Andrea Julit teksa ai shtoi se është hera e parë që ndodh kjo në “Dancing”.