Ija e Besit sapo tregoi që FAMA e saj i tejkalon “kufijtë”: E shef më njohin edhe në… – AlpeGossip
Ija e Besit sapo tregoi që FAMA e saj i tejkalon “kufijtë”: E shef më njohin edhe në…

Ija e Besit sapo tregoi që FAMA e saj i tejkalon “kufijtë”: E shef më njohin edhe në…

E ftuar në studion e Rudinës ishte Ija e Bes Kallakut dhe këtë herë për një intervistë personale, vetëm. Besi iu bashkua surprizë në fund të intervistës dhe tregoi një histori.

“Ishin duke shkuar për në Kosovë dhe ishim në sportelin e Kosovës. Afrohet polici, shikon Ijen dhe i thërret: Ooo Ija, si je o Ije. Ija kthehet nga unë dhe më thotë: E shikon? Edhe në Kosovë. Çfarë thua moj Ije i thashë, po fama jote i ka tejkaluar kujtë”, tha Besi ndërkohë që gjyshja qeshte gjatë gjithë kohës.