“PLAS” KEQ NË BIG BROTHER/ “Shpëtove nga ajo e sëmurë mendore”, motra e Granitit çfarë nuk thotë për FIFIN – AlpeGossip
“PLAS” KEQ NË BIG BROTHER/ “Shpëtove nga ajo e sëmurë mendore”, motra e Granitit çfarë nuk thotë për FIFIN

“PLAS” KEQ NË BIG BROTHER/ “Shpëtove nga ajo e sëmurë mendore”, motra e Granitit çfarë nuk thotë për FIFIN

Mbrëmjen e djeshme Graniti i tha Fifit se e shikon vetëm si motër dhe se mes tyre nuk mund të ndodhë asgjë. Fifi nuk e priti aspak mirë dhe kaloi në kriza paniku.

Kjo ka shkaktuar zhurmë të madhe në rrjet, madje ka reaguar dhe motra e Granitit, Genta Cana. Ajo ka shpërndarë një postim ku shkruhet se Graniti pëlqen Semin dhe është e lumtur që e ka larguar nga vetja Fifin.

“Ti je brenda por une jam jashte e luftova fuqishem lidhjen tuaj.Luftova per nxitjen dhe presionin qe vazhdimisht ta benin si brenda dhe jashte. Mu kundervune, me shane, me fyen. Pse? Sepse tek ty pashe dicka tjeter me dike tjeter. . Te gjithe pane Semin me Donaldin por une pashe ty dhe Semin. Do dalin keto fjale e ti vella rri i qete, u lehtesove nga ajo e cmendur, shpetove nga ajo e semure mendore, psikopate, manjake dhe nje njeri shume i ulet e i vogel. Forca Granit te do Kosova, te do Shqiperia”, ka shkruar fillimisht ajo.

Më pas, moderatorja e ka fshirë postimin dhe ka shkruar se nuk ka asgjë personale me Fifin.

Kujtojmë se pak kohë më parë Genta u shpreh se Fifi ishte e mirëpritur në shtëpinë e tyre. Ajo e quajti kunatë dhe për më tepër shtoi “E njoh Granitin, e di që e ka seriozisht”.