PAK PARA DASMËS/ Ndahet çifti i njohur i showbiz-it (FOTO) - AlpeGossip
PAK PARA DASMËS/ Ndahet çifti i njohur i showbiz-it (FOTO)

PAK PARA DASMËS/ Ndahet çifti i njohur i showbiz-it (FOTO)

Paris Hilton dhe Chris Zylka janë ndarë pak para dasmës. Lajmi është bërë i ditur nga ‘JustJared’ pak orë më parë.

“Ata u ndanë në fillim të muajit. Marrëdhënia e tyre nisi të merrte për keq pas dy vitesh së bashku dhe arsyeja nuk dihet tamam”,-kanë zbuluar burimet pranë tyre. Ylli televiziv mendohet se tashmë do i përkushtohet projekteve të saj, ndërsa Chris do i përkushtohet filmit të ri që ka nisur xhirimet