U SHTRUA NË SPITALIN PSIKIATRIK PASI KALOI NË MBIDOZË/ Reagon këngëtarja shqiptare (VIDEO) – AlpeGossip
U SHTRUA NË SPITALIN PSIKIATRIK PASI KALOI NË MBIDOZË/ Reagon këngëtarja shqiptare (VIDEO)

U SHTRUA NË SPITALIN PSIKIATRIK PASI KALOI NË MBIDOZË/ Reagon këngëtarja shqiptare (VIDEO)

Ditën e djeshme këngëtarja e njohur “Baby G” është arrestuar nga policia pasi është kapur me lëndë narkotike në Prishtinë.Këngëtarja ka qenë në gjendje të rëndë shëndetësore si pasojë e mbidozës.

Pas arrestimit këngëtarja është shtruar në Spitalin Psikiatri dhe ditën e sotme ajo ka reaguar për herë të parë nëpërmjet rrjetit social Instagram.

Baby G ka publikuar një foto në instastory ku i shkruan fansave të saj se i do shumë dhe gjithashtu postoi një foto në Instagram ku u shkruan: “Folin folin un kesh kesh

View this post on Instagram

Folin folin une Kesh kesh 💸

A post shared by TheLord (@babygee) on